• с.Червона Слобода, вул.Пирогова, 3

  • Номер телефону:+38 097 891 17 12

  • Номер телефону:+38 063 792 38 79

  • Номер телефону:+38 096 181 87 56

  • Номер телефону:+38 063 802 70 39

  • Номер телефону:+38 097 501 11 88

  • Номер телефону:(0472) 30 40 06

Вагітність і пологи

Ми ведемо пацієнток на всіх етапах вагітності, в процесі пологів і в післяпологовий період.

Надаємо не тільки професійну медичну, а й психологічну підтримку.

З нашою участю вагітність буде відбуватися без проблем і хвилювань, жінка буде морально підготовлена до пологів, а до появи малюка буде готова вся родина.

img-pregnancy-0
img-tip-5

Висококваліфіковані лікарі

img-tip-6

Домашня обстановка перебування

img-tip-7

Ведення вагітності з перших тижнів і до пологів

img-tip-8

Курси для майбутніх батьків

Жіноча консультація та кабінет УЗД

У відділенні є жіноча консультація, в якій пацієнтка має змогу спотерігатись від першого відвідування і до пологів. Це допомагає будувати довірчі відносини з лікарем.

Завдяки цьому, лікар знає всі нюанси перебігу вагітності, що значно спрощує і убезпечує процес пологів

img-pregnancy-1
img-pregnancy-2

З недавнього часу у відділенні акушерства та гінекології ЦРЛ працює кабінет УЗД, що дає можливість пацієнткам швидко пройти ультразвукову діагностику і отримати консультацію фахівця.

Малащук Оксана Юріївна не просто сертифікований діагност,а і дипломований лікар акушер-гінеколог, що підвищує якість діагностики в рази.

Апарат УЗД 2010 Philips philips

Пологи

Поява малюка на світ – це одина із найважливіших подій в житті сім’ї. Фахівці нашого відділення допомагають жінці народити максимально швидко і безболісно, застосовуючи всі найсучасніші методики.

Відділення оснащене:

 • Сучасними пологовими залами

 • Можливістю вертикальних пологів

 • Сучасним кріслом для пологів

За бажанням пацієнтки, наші лікарі можуть використовувати новітні методи зняття болю при переймах, такі як:

 • Епідуральна анестезія

 • Можливість перенести перейми у воді

img-pregnancy-3
img-pregnancy-4

Наше відділення постійно практикує та заохочує партнерські пологи, які допомають породіллі, полегшують і прискорюють перебіг пологів.

Сучасні палати перебування матері та дитини оснащені додатковим місцем для партнера.

Домашня обстановка у відділенні сприяє швидкому одужанню жінки в такий не простий період її життя.

Неонатологія

педіатрія для новонароджених

У нашій лікарні створені всі умови для вагітних та новонароджених.

Вагітність і пологи – важливий, складний і непередбачуваний процес.

Для запобігання та усунення небажаних обставин при пологах використовуються сучасні пристрої.

Пологові зали оснащені японськими апаратами реанімації для новонароджених, а апарат СРАР допомагає новонародженим самостійно зробити перший подих і знизити ризик різних специфічних захворювань.

img-pregnancy-5
gbrc

У відділенні працюють 3 фахівця високого рівня, які контролюють весь процес пологів і допомагають малюкам з’явитися на світ .

Лікарі оперативно реагуютьв екстрених та невідкладнихситуаціях. Завдяки тісній співпраці з лікарнями обласного значення, необхідна допомога надається в найкоротші терміни.

Також, перед тим як відправити додому батьків з новонародженим, фахівець детально проконсультує батьків про харчування жінки в період годування груддю, покаже як правильно робити зарядку з крихіткою, а також розповість про користь динамічної гімнастики і занурювання для діток.

 • Олена

  25 років

  Народжувала в вашому пологовому відділенні в 2013р, в Денесенко Ірини Анатоліївни. Дуже задоволена відношенням як лікаря так і персоналу. Постійно підтримували, все пояснювали. Неонатолог також професіонал. Дуже вам вдячна, скоро планую народжувати. Хочу тільки в пологове відділення Червоної Слободи, бо довіряю Вам. 

 • Оксана

  24 роки

  Я народжувала в Червоній Слободі , дуже задоволена умовами і ставленням персоналу! Особлива подяка Михайлу Вячеславовичу, хороший лікар та просто приемна людина!Я була дуже капризною породілею та мене не просто витримали і допомогли народити синочка, а ще дуже підтримували та підбадьорювали !!!!!Не було не потрібних медикаментів та величезних сум. Лікар вів мою вагітність, тому питання з ким народжувати навіть не стояло, якось я йому дуже довіряла. Рада ,що чоловік залишився зі мною на пологах та після і ніхто його не виганяв, хоча ми не домовлялись про партнерські роди.А ще дуже хороший неонатолог Сан Санич, в нього можна все розпитати і тобі доступно розкаже, завжди огляне малечу в разі необхідності. Якщо наважимся з чоловіком на ще одну дитину , то тільки до цього лікаря і цей роддом!

 • Людмила

  32 роки

  Привет. Хочу поделиться своим мнением о родильном отделении в Красной слободе. Рожала там первого ребенка, в 2005 году, от обстановки, отношения персонала и врачей была просто в восторге. Все на высшем уровне, в отделении чувствуешь себя как в санатории, приятно находиться. Второго ребенка в 2011 году рожала в другом роддоме, пожалела 10 тысяч раз, что не в Красной слободе. Вообщем, если кому то нужен совет где наблюдать беременность и рожать – всем советую родильное отделение в больнице Красной слободы. Уверена это будет правильный выбор.

 • Ярослава

  26 років

  Здравствуйте! Я рожала в Слободе, и осталась с очень хорошими воспоминаниями! Сначала я стояла на Конева, так, как мне было удобно, рядом и по месту жительства! Но вы даже не представляете какое у них халатное отношение к роженицам, мы просто для них ходячие денежки, еще и анализы я сдавала в три дорога, в Слободу я перевилась сама, мне много кто советовал с мамочек!И я ничуть не пожалела! Вела меня Малащук Оксана Юрьевна, врач от Бога и очень хороший человек!Спасибо ей огромное за все!В родильном отделении очень хорошо и уютно,готовят вкусно, относятся очень хорошо и внимательно!В палатах есть душ с теплой водой!Все там очень понимающие и добрые люди! Спасибо этой больница за прекрасного сына!

 • Татьяна

  28 років

  Когда я узнала о своей беременности, у меня сразу возник вопрос: в каком роддоме и с каким врачом рожать? Учитывая свой предыдущий опыт на Конева, я сразу убрала его из списка. У меня не было желания спать на прогнутых панцирных кроватях и терпеть хамство персонала. На Чехова ситуация была не лучше, ко всему предыдущему списку еще  добавлялся «родовой пакет», который при поступлении ты отдаешь медсестрам и больше не видишь. А тратишь ты на него не малую сумму! Областную больницу я даже не рассматривала, так как знала, что для нашего бюджета это не посильно.

  (більше…)

 • Марина

  27 років

  Мои вторые роды были в роддомме Красной Слободы, рожала в августе 2013.. Я всем очень довольна, есть с чем сравнить (первые роды были в обласной).

  Могу сказать что чувствовала себя почти как в санатории. Персонал очень приветливый, даже простая санитарка зайдя утром в палату чтобы помыть пол скажет пару добрых тёплых слов – и настроение уже подымается. Роды принимал врач Баранский – ему отдельный респект))), всё прошло как по нотам. Девочки – медсёстры или детские врачи (извините, но уже не помню кто был кто), но всем спасибо, очень отзывчивые, помогали ночью справиться с некоторыми трудностями. Очень молодые, но очень ответственные. Всем благодарна без исключений!

 • Светлана

  25 років

  Я дуже задоволена пологовим відділенням. Народжувала у Зарубіної І.В. без домовленостей та оплат. Лікар чудова. Медсестри привітні. Умови в палатах достойні. Гаряча вода в душі була завжди. На всі питання завжди отримувала відповіді. Але санітарка була одна хамка.

 • Елена

  28 років

  Наблюдаюсь у Михаила Вячеславовича уже около 5 лет. До приема у него боялась мужчин ­гинекологов, после ­ начала бояться женщин. Очень внимательный врач, осмотр проводит аккуратно. Идет в ногу со временем , в курсе новых методов лечения, препаратов. Когда в прошлом году стал вопрос, где и у кого рожать, то ответ был однозначным ­ только Михаил Вячеславович. Он же и вел беременность. Обошлись без лишних ненужных анализов, препаратов, запугиваний. Хотя роды и были с осложнениями, но вспоминаю без страха и не в последнюю очередь благодаря врачу, его быстрой реакции и своевременной помощи. Постоянно рядом не находился (да и надобности не было, была акушерка, с которой они отличная команда), но заходил достаточно часто, в среднем через каждые полчаса, так что без него не скучала. Понравилось то, что изначально были предложены вертикальные роди, что практикуют далеко не все врачи. После родов также не обделял вниманием, посещал каждый день по несколько раз. Говорить и рассказывать можно многое и про внимательность, и профессионализм, и человечность, и отличное врачебное чувство юмора, и острое словцо, когда нужно. Дай Бог ему здоровья и долгих лет жизни. Это Врач с большой буквы с золотыми руками и сердцем.