• с.Червона Слобода, вул.Пирогова, 3

  • Номер телефону:+38 097 891 17 12

  • Номер телефону:+38 063 792 38 79

  • Номер телефону:+38 096 181 87 56

  • Номер телефону:+38 063 802 70 39

  • Номер телефону:+38 097 501 11 88

  • Номер телефону:(0472) 30 40 06

Лапароскопія

author

Карасьов Михайло Вячеславович

В умовах нашого життя,стресів та екології, все частіше і частіше жінки стикаються з різними захворюваннями, які можна вирішити тільки хірургічним шляхом.

Сучасна медицина намагається зробити так, щоб будь-яке втручання в організм було менш травматичним і, в результаті, комфортним для пацієнта.

Лапароскопія – це один з методів діагностування і лікування захворювань, які неможливо виявити класичним шляхом.

Наше відділення практикує даний вид операцій більше 6 років. Результати говорять самі за себе: з кожним днем все більше і більше пацієнтів надають перевагу лапароскапії,перед класичною операцією. Переваги очевидні: швидке і легке відновлення після операції, непомітні рубці, які з часом взагалі зникають, можливість одночасно діагностувати і видалити патологію.

Ми, як фахівці, прагнемо йти в ногу з часом і надавати нашим пацієнтам найсучасніші методи лікування та діагностики різних захворювань.

Лапароскопія застосовуеться при таких захворюваннях:

Діагностика та лікування полікістозу яєчників

Синдром полікістозу яєчників дуже поширений у наш час. У деяких випадках необхідно вдаватися до хірургічного втручання . Ми проводимо лікування полікістозу яєчників самим щадним методом – лапароскопією .

Виявлення та усунення апоплексії яєчника

Існує кілька видів апоплексії яєчника : больова апоплексія , геморагічна та змішана. Не в кожному випадки необхідністю є операція. Лише після обстеження фахівцем , можна сказати, який спосіб лікування необхідний. Лапароскопія – найсучасніший спосіб лікування даного захворювання.

Видалення кіст і пухлин яєчників

Наше відділення проводить лікування (видалення) кіст і пухлин яєчників : ендометріоїдних , фолікулярного , дермоїдних і кіст жовтого тіла. У нас індивідуальний підхід до кожного пацієнта і завжди працюємо на позитивний результат.

Діагностика причин безпліддя

Діагностика безпліддя, яку ми проводимо, допоможе лікарям точно визначити і усунути проблему. Діагностикою безпліддя займаються наші кваліфіковані практикуючі лікарі з багаторічним досвідом. До кожної пацієнтки вони знаходять індивідуальний підхід, щоб подарувати їм радість материнства.

Діагностика та лікування хронічних тазових болей

За допомогою лапароскопії можна з’ясувати справжні причини цих болів. Після виявлення вогнища ми успішно лікуємо це захворювання і усуваємо больовий синдром.

Діагностика та лікування ендометріозу статевих органів і черевної порожнини

При діагнозі ендометріоз статевих органів і очеревини дуже важливо виявити осередки і після видалити їх. За допомогою лапароскопії, одночасно можна виявити і локалізувати ендоментріоз.

Видалення плодового яйця при позаматковій вагітності

Іноді в організмі відбуваються небажані і небезпечні процеси. Позаматкова вагітність – один з них. Дану процедуру доцільніше виконувати лапароскопом, і при можливості, фахівець виконує туботомію (пластику маткової труби) для збереження повноцінного функціонування організму жінки.

Розсічення спайок

Розсічення спайок в малому тазі, один з можливих методів відновлення репродуктивних функцій в організмі жінки. Лапароскопічне розсічення спайок – надійний спосіб побороти захворювання.

Відновлення прохідності фаллопієвих труб

Проблема прохідності фаллопієвих труб – один з можливих чинників безпліддя. Найсучасніший спосіб вирішення даної проблеми – лапароскопія.

Перев’язка маткових труб

Операція по перев’язці маткових труб – це хірургічна стерилізація жінок. Вона проводитися за бажанням пацієнтки. Якщо жінка вирішила це зробити, лапароскопія – найвдаліший спосіб.

Консервативна міомектомія

При виявленні такого захворювання, оптимальний варіант лікування – лапароскопія. Дана операція складна і не кожен лікар візьметься за неї. Фахівці ЦРЛ неодноразово практикували такий вид операції.

Підготовка до ЕКО

У відділенні ми проводимо таку процедуру, як тубектомія – це видалення маткових труб. Така операція необхідна, щоб підготувати жінку до еко-вагітності.

Преимущества

Кваліфіковані гінекологи та діагностика високого рівня

Цілодобове супроводження пацієнта на всіх етапах процедури

Допомога у відновленні і подальше спостереження за станом здоров’я

Сучасний лапароскоп

 • Тамила

  27 лет

  Михаил Вячеславович – это Врач с большой буквы. Это человек, благодарна которому, я буду всю жизнь. Так уж произошло, что была внематочная беременность, и все врачи к кому я не шла, кричали в один голос удалять трубу. Когда пришла к Михаилу Вячеславовичу, я получила не только квалифицированную помощь, но и поддержку. Делала у него лапароскопию, благодаря нему обе трубы остались целыми и на месте. После лапароскопии через несколько месяцев наступила долгожданная счастливая беременность, как он и обещал. На учете стояла не у него, но в любой момент могла позвонить и получить ответы на свои вопросы. Спасибо ему большое!