• с.Червона Слобода, вул.Пирогова, 3

  • Номер телефону:+38 097 891 17 12

  • Номер телефону:+38 063 792 38 79

  • Номер телефону:+38 096 181 87 56

  • Номер телефону:+38 063 802 70 39

  • Номер телефону:+38 097 501 11 88

  • Номер телефону:(0472) 30 40 06

Візит до гінеколога. Як підготуватися?

pervyj-vizit-k-ginekologu

Безліч жінок під час відвідування гінеколога відчувають дискомфорт. Якщо підготуватися заздалегідь, цього не буде відбуватися. І так на що ж варто звернути увагу перед візитом до гінеколога?

Перед ти як відвідати лікаря потрібно спорожнити сечовий міхур і кишечник. Це обумовлено тим, що при пальпації (коли вручну обстежують внутрішні органи через шкіру) у доктора можуть виникнути труднощі, a Ви швидше за все отримаєте больові відчуття.

Також необхідно прийняти душ або ванну і надягти свіжу білизну. Але особливих зусиль під час підмивання прикладати не варто, це може порушити нормальну мікрофлору піхви. Також заборонено спринцювання, не огляд не мазок не будуть нести повну інформацію про мікрофлорі. Небажано використання інтимних дезодорантів і духів.

Не варто вступати в статевий зв’язок протягом трьох діб перед візитом до гінеколога. Насіннєва рідина, що залишилася в піхву навіть в найменшій кількості, не дасть зробити достовірні аналізи. Також не варто вживати за день до відвідування гінеколога алкоголь. Прийом антибіотиків протягом двох тижнів перед візитом до гінеколога теж може позначитися на достовірності аналізів.

Перші дні після закінчення менструації – найбільш оптимальний час для відвідування лікаря. Під час менструації огляди не проводяться, крім невідкладних випадків різкого болю або сильних кровотеч.

Прийом гінеколога

Як правило, спочатку лікар цікавиться причиною візиту, це може бути регулярний огляд або конкретна причина (болі, виділення, висип на шкірі). Лікар поцікавиться перенесеними хворобами, операціями і краще взяти з собою всі наявні виписки для того, що б можна було мати найбільш повне уявлення про захворювання. Лікар веде історію хвороби, куди заносить всю інформацію, отриману від пацієнта. Ця інформація є конфіденційною і без згоди пацієнта не підлягає розголошенню, тому потрібно відповідати правдиво. Якщо у Вас є запитання до лікаря, але переживаєте, що можете забути, то краще записати і взяти з собою такий список на прийом.

Також лікар буде докладно розпитувати про перенесені хвороби, про характер, регулярності і дату менструацій, про вагітностях і пологах, про їх ускладненнях, про переривання вагітності, про алергічних реакціях, про можливих спадкових захворювань і про метод контрацепції.

Після цього лікар приступить до огляду. Спочатку лікар проводить загальний огляд – вивчабть шкірний покрив і стан молочних залоз, ріст, вагу. Після цього проводять гінекологічний огляд, він складається з двох етапів – бимануальный (дослідження двома руками) і огляд в дзеркалах. Спочатку лікар проводить огляд в дзеркалах. Перед введенням дзеркала краще спорожнити сечовий міхур, тоді дана процедура не доставить неприємного відчуття. Якщо це необхідно, то під час огляду лікар бере мазок. Потім за показаннями проводиться відеокольпоскопія (огляд за допомогою спеціального мікроскопа піхви і шийки матки), це безболісна процедура. Після огляду в дзеркалах лікар приступає до бимануальному. З допомогою двох рук лікар пальпує матку і придатки.

Огляд дуже важливий для кожної жінки, так як саме він може  виявити будь які хвороби на ранньому етапі та запобігти серйозних втручань.

Будьте здоровими.